قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از فروشگاه
کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات گروه تولیدی فَست به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب‏‌سایت گروه تولیدی فَست هنگام استفاده از پروفایل شخصی و سایر خدمات ارائه شده توسط گروه تولیدی فَست به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات گروه تولیدی فَست است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین گروه تولیدی فَست از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های گروه تولیدی فَست منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های گروه تولیدی فَست تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغیر است.

تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات گروه تولیدی فَست اقدام کند.

شرایط کالاها
محصولات ارایه شده در وب‌سایت ، توسط گروه تولیدی فَست از مراکز اصلی تولید صنایع فلز تامین و عرضه می‌شود و به ‌واسطه این فروشگاه اینترنتی، به صورت آنلاین به فروش می‌رسد. – سفارش‌های خریداران حداکثر در همان روز یا به صورت توافقی ، بعد از ثبت سفارش و قطعی شدن آن ، ارسال خواهد شد.

ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات گروه تولیدی فَست استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به گروه تولیدی فَست ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که گروه تولیدی فَست به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد. جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد گروه تولیدی فَست برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید .

شرایط و قوانین درج و ارسال در بخش انتقادات و پیشنهادات
شما می توانید کلیه انتقادات و پیشنهادات خود را در این صفحه ثبت نمایید —-> ثبت شکایت

نمایندگی
گروه تولیدی فَست در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به گروه تولیدی فَست اطلاع دهید.